פגישת משא ומתן 15/7/2014

פגישת משא ומתן שנייה.

בפגישה נכחו חברי הועד:

  • אבי אוסטואב, יו"ר ועד העובדים
  • לי אוחנה, סגן יו"ר
  • ששי עזרא
  • אפרת גדוה
  • צביקה פסקל

אל מול נציגות ההנהלה – דנה ליברמן (סמנכ"ל משאבי אנוש), איילה וקסלר (סמנכ"ל תפעול) ואבנר נחום (סמנכ"ל כספים).

הנהלת החברה טרם הכירה בעובדה כי ישנו ועד יציג בארגון והוא מוסמך מיומו הראשון לשבת איתה ולהציף בפניה בעיות שעולות מתוך השטח. אטימות מחפירה, התייחסות מזלזלת לעובדה שביקשנו להתחשב בעובדינו שנמצאים בדרום בימים אלו בתואנה ש "נראה לכם שפשוט תבקשו טיסות לתאילנד ואנחנו ניתן לכם את זה?" (כאשר ביקשנו סך הכל לשלוח חבילות שי/מזון לאותם עובדים!!), איומים על כך שיתחילו להוריד לחברי ועד ממשכורתם על כל איחור שלהם מהפסקות הצהריים (בהן, להזכירכם, אנו יושבים ונערכים לכלל ענייני הועד), אי הסכמתה לשבת איתנו ולתת לנו להציף את קולות העובדים וחמור מכל – אי הסכמתה לדווח לנו מראש על שימועים של עובדים, על מנת שנוכל להכין את העובד כראוי לשימוע ולתת לו גב בעניין – כל אלה (ועוד ה-מ-ו-ן נושאים נוספים) גרמו לנו להבין שכרגע אין לנו פרטנר אמיתי ונכון שרוצה באמת לקדם את המשא ומתן ועל כן עזבנו את הישיבה.

הנהלת החברה מתעקשת לרמוס כל ניסיון שלנו להתקדם בהליך המשא ומתן. הגישה המזלזלת שלה בשיחות המשא ומתן ובהתנהלות היומיומית שלה מביישות אותנו ומבזה אותם.


צוות המשא ומתן מטעם ההנהלה מתעקש לבדוק את כוחנו ואת האחדות שלנו.
בל נשכח שבמקביל למצב המלחמה המדינה בו אנו נמצאים בימים אלו, אנחנו גם נמצאים עדיין במלחמה תמידית על קיומנו וכרגע לצערנו הרב נראה כי אנו ניכנס לסטטיסטיקה של כלל הארגונים המתאגדים וגם אנחנו ניאלץ לעבור שלב של החרפה, טרם הנהלת החברה תכיר בועד ובתחומי האחריות שלו.

פגישת המשא ומתן הבאה תיערך ביום רביעי, ה – 30/7/2014 בשעה 17:00.

עד לפגישה זו, אנו ניאלץ לחייב את ההנהלה לשנות את דרכיה ואת ההתייחסות שלה לועד העובדים ובכך – לעובדים עצמם.

אנחנו חזקים. אנחנו ננצח.

בברכה,

ועד עובדי UPS