פגישת משא ומתן – 3/7/2014

פגישת משא ומתן ראשונה.

בפגישה נכחו כלל חברי הועד אל מול נציגות ההנהלה – דנה ליברמן (סמנכ"ל משאבי אנוש), איילה וקסלר (סמנכ"ל תפעול) ואבנר נחום (סמנכ"ל כספים).

פגישת משא ומתן ראשונה נחשבת לפגישת היכרות, אך מטרתה הייתה חד משמעית מבחינתנו:

אנו דורשים שהנהלת החברה תכיר באופן ממשי בועד העובדים היציג בארגון!

  1. דרשנו לקבל התייחסות רצינית למועדי הפגישות שנקבעו עד כה (לפחות עשרה ימים הפרש בין פגישה לפגישה ובשעות הערב המאוחרות בלבד). הטענה שבה ״חודשי הקיץ עמוסים בביקורים מחו״ל ואנחנו פשוט לא יכולים למצוא את הזמן״ לא מקובלת ומראה לנו כמה באמת הנהלת החברה אינה נכונה להתקדם בהליך המשא ומתן.

עובדים יקרים, אנו נכונים לסיים את הליך המשא ומתן כמה שיותר מהר ודוחים כל ניסיון של הנהלת החברה להתיש אותנו בפגישות אל תוך הלילה אחרי יום עבודה ובהפרשים ארוכי טווח אשר מאבדים את המומנטום והאפקטיביות של הפגישות הקודמות.
בחודשיים הקרובים נקבעו שש פגישות משא ומתן בשעות אחה"צ המאוחרות:

תאריך שעה
3/7/2014 19:00
15/7/2014 18:00
30/7/2014 17:00
4/8/2014 17:00
12/8/2014 17:00
28/8/2014 17:30

אנו עקביים בדרישתנו להקדים את שעות הפגישות.

2. דרשנו להפסיק עם הנוהל המגוחך של ישיבות חברי הועד על חשבון הפסקות הצהריים והתעקשנו על קבלת חופש פעולה, בו נוכל לשבת עם עובדים, לרכז חומרים ולעבוד לקראת פגישות ההמשך במשא ומתן.

המלאכה מרובה מ-א-ו-ד ואם אנו רוצים להכנס לעובי הקורה, לדבר עם עובדים, לנבור בפסקי דין, לתקשר עם גורמים מקצועיים בתחומים שונים וכו' – הנ"ל יכול להתבצע אך ורק בשעות העבודה! כל פגיעה בפעילות הועד הינה פגיעה ישירה בעובדי הארגון!

3. דרשנו שבמהלך כל קורס עובדים חדשים, ישוחח עימם נציג מטעם הועד היציג על מנת להסביר מה קורה בארגון בימים אלה ולוודא שאף גורם אחר לא מוסר מידע שגוי וזורע פחד בקרב עובדים חדשים.

כרגע סוכם כי שיחה זו תיערך לאחר סיום הקורס.


חברים יקרים, במהלך השיחה הוכיחו לנו נציגי ההנהלה לא מעט פעמים שהם עדיין מסרבים להכיר באופן ממשי בעובדה שקיים ועד יציג בארגון.

הגישה הרווחת היום בקרב הנהלות המתמודדות עם התאגדות עובדים מתבטאת בהכרה מהירה בועד, ואז ניטרולו ו"סירוסו", על מנת שלא יהיה בכוחו באמת לשפר את תנאי העובדים ולהגן על כל עובד ועובד בארגון.

 למען הסר ספק – משחקי אגו, מלחמות שווא וטקטיקות ידועות מראש לא משפיעות עלינו!

עובדים יקרים, מזכירים לכם כי אתם מהווים הכוח האמיתי. כל עוד שכולנו ממשיכים לעמוד איתנים יחד – התוצאות עבור כולנו יהיו מדהימות, הן לטובת העובדים והן לטובת הארגון.

אנו רוצים לעדכן אתכם שרק בימים האחרונים עשרות עובדים נוספים הצטרפו להתאגדות, ועובדים רבים נוספים פוקחים את עיניהם וממשיכים להצטרף בכל יום.
להצטרפות לחץ כאן

חשוב לציין, כי בחודשיים האחרונים נקטנו ועד הפעולה והפעילים באיפוק מופתי לנוכח ניסיונותיה הבוטים של ההנהלה לסכל את רצונם של העובדים להתאגד ולזרוע תחושות פחד במסדרונות החברה. אנו, עובדי UPS, נמשיך לפעול במרץ לחיזוק כוחה של ההתאגדות ולא נרפה עד אשר יכירו בזכותנו להתאגד, ויחתם הסכם קיבוצי שישפר את התנאים ויגן על זכויות כלל העובדים בחברה.

פגישת המשא ומתן הבאה תיערך ביום שלישי, ה – 15/7/2014 בשעה 18:00.
אנו ממשיכים לרכז חומרים ולעבוד במרץ לקראת הפגישה.
מזכירים לכם עדיין לפנות אלינו בכל בקשה חדשה.
ליצירת קשר

אנחנו חזקים. אנחנו ננצח.

בברכה,

ועד עובדי UPS

.