הכירו את חברי הועד

אז מי אנחנו?

אנחנו קבוצה של עובדים ממגוון הסקטורים השונים בארגון, אשר לקחו על עצמם את האחריות לבסס את זכותם של עובדי חברת UPS ישראל לתנאים סוציאליים וכלכליים טובים יותר, ביטחון תעסוקתי ולא פחות חשוב – שמירה על יחס הוגן בין העובד למעסיק.

אנו אוהבים את חברת  UPS ומאמינים בלב שלם כי זו אינה קלישאה לומר שעובד המרוצה ממקום העבודה, יפיק את מירב התועלת מעצמו במהלך יום עבודתו. כל מטרתנו היא לדעת שעובדי החברה מגיעים עם חיוך רחב בכל בוקר, מתוך ידיעה שהארגון מעריך, מוקיר ומכבד אותם ואת עשייתם.


אבי אוסטואב

אבי אוסטאוב

אני אבי אוסטואב, יו"ר ועד העובדים.

בן 27, נשוי וסטודנט למשפטים. עובד בחברה בתפקיד בלדר מזה 5 שנים. אוהב ומעריך מאוד את מקום העבודה ואת האנשים שנמצאים בחברה. יחד עם זאת אני רואה את חברותי בוועד הפועל כחלק מהמאמץ לבנות עתיד טוב ובטוח יותר לכלל העובדים בחברה. רק יחד נוכל להביא לשינוי ולשים את העובד באמת במרכז.
זמינים בשבילכם תמיד.

050-6890215
aviostov@gmail.com


צביקה פסקל

צביקה פסקל

 

אני צביקה פסקל

בן 32, נשוי+1. עובד בארגון מזה 8 שנים, בהם עברתי מספר תפקידים החל מנהג משאית, שליח, נציג לקוח אישי, והיום ראש צוות שרות לקוחות תפעולי. אני שמח שנפלה בחלקי ההזדמנות לחולל שינוי, שינוי משמעותי, אשר מכוון לכלל עובדי הארגון בלי יוצא מן הכלל.מהיום אנחנו יכולים להפסיק להתלחשש בפינות העישון, וואטסאפ וכו' על כמה לא טוב וכמה ניתן לשפר. מהיום יש עם מי לדבר ויש מי שמקשיב!
עובדים יקרים, אל תשמרו בבטן ואל תחששו מאיש, אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם.
תרגישו חופשי להתקשר/לשלוח מייל בכל יום, בכל שעה, ובכל נושא.
כאן בשבילכם 24/7
צביקה פסקל
050-6890166
tzvikapaskal@gmail.com


אליעזר מור

אליעזר מור

שמי אליעזר מור, בן 34, נשוי ללבנה ואב לנדב אליהו. עובד בחברת UPS כ 10 שנים, אחראי על תפעול משלוחי הפרייט. ב 5 השנים האחרונות ניתן לראות את השחיקה במדיניות הרווחה של הנהלת החברה כלפי העובדים בצורה משמעותית ביותר, ומתוך זה באה הצעקה שלנו.
חברים יקרים, בימים אלו אנו כותבים היסטוריה ולוקחים חלק בשינוי חברתי בכלל, שחל במדינת ישראל. אנו דורשים את הצדק המגיע לנו בתור עובדים המניעים את החברה להישגיה המרשימים וביחד נוכל לעשות דרך מופלאה אשר תניב רק טוב גם לארגון עצמו.

אליעזר
050-6890142
levanao1@017.net.il


סימון מור

סימון מור

אני סימון מור, בן 29, נשוי ואב לשניים, עובד בחברה כמעט שש שנים.
אני מאוד אוהב את UPS ויש לי רצון להישאר עוד שנים ארוכות בארגון. אני חושב שהעמל הרב שלנו צריך לבוא לידי ביטוי ושהגיע הזמן שגם הקול שלנו יישמע וכשם שאנחנו חלק מההצלחה, כך מגיע לנו לקצור חלק מהפירות.
מזמין את כלל הארגון להצטרף אלינו ולדרוש את זכויותינו על פי חוק.

050-6890069
simonmor84@gmail.com


אפרת גדוה

אפרת גדוה

אני אפרת גדוה, בת 25 נשואה+1, עובדת בחברה כשנתיים בתפקיד נציגת קבלה. בחרתי לקחת חלק בכל המהלך המבורך הזה כיוון שאני מאמינה בכל ליבי שנוכל לעשות שינוי בו נוכל ללכת בראש מורם וגאווה מלאה במסדרונות החברה. אפקט ההתאגדות מדהים בעיניי כי הוא מוכיח לאילו הישגים ניתן להגיע אם רק נבין שכולנו אותו דבר ולכולנו אינטרסים זהים.
באופן אישי העשייה למען האחר חשובה לי מאד ולכן אני רוצה שכל עובד/ת ידעו שישנה כתובת לפנות אליה בכל נושא בו תרצו להתייעץ.

תמיד כאן בשבילכם,
אפרת

054-2597974
efratgedva@walla.co.il


מיקי בוזגלו

מיקי בוזגלו

אני מיקי בוזגלו, בן 27 נשוי+1 (אחת), עובד בחברה 3 שנים. התחלתי בתפקיד מתפעל ייצוא/יבוא וכשנתיים אני בתפקידי הנוכחי ביחידת התמך hold cage BGU. אני נורא מרוצה מעבודתי בפרט, מחברת UPS ככלל, ובעיקר מהאנשים המדהימים וההון האנושי שעובדים בשיתוף פעולה מלא עם יכולת נתינה ורצון לעזור. הגיע הזמן שנשפר את התנאים וההטבות שלנו, לא נתבייש לדרוש יותר (כי באמת מגיע לנו!) וכמובן נדאג לעבוד בשיתוף פעולה מול ההנהלה. עובדים יקרים, אנחנו פה בשבילכם ולמענכם, נעשה ונצליח.

053-9987302
054-7610491
Buzaglo280@gmail.com


הראל מנשה

הראל מנשה

אני הראל מנשה. נשוי בן 27 ועובד בחברה קרוב לשלוש שנים בתפקיד מחסנאי ב TPL שוהם. אוהב מאוד את סביבת העבודה ואנשיה וחושב שעל מנת שנוכל לדאוג לתנאי עבודה, שכר, וביטחון תעסוקתי חלה עלינו החובה להמשיך את התנופה קדימה ולהגיע לתוצאות הנדרשות. אנו מתחייבים להמשיך את העשייה וההצלחה של כולנו! חברים, ההסכם קיבוצי הוא אינו בגדר חלום אלא מציאות!!!

מוזמנים לפנות לכל פנייה ודבר ,
הראל מנשה

052-2644552
menasheharel@gmail.com


ששי עזרא

ששי עזרא

אני ששי , בן 36 ,פקיד רישוי. עובד 6 שנים, מהם שנתיים אחרונות במחלקת היבוא. במהלך השנים אני וחבריי היינו עדים לתופעות של היעלמות עובדים בלחיצת כפתור, משכורות שנשחקות לאורך שנים ,תנאים סוציאליים שכמעט ולא קיימים ועוד. אנו דורשים לעגן בחוזה קיבוצי את מלוא הזכויות שלנו על מנת שנבוא שמחים לעבודה עם ראש מורם ולדעת שיש גוף מאוגד הדואג לנו. הזורעים בדמעה ברינה יקצרו.

ששי
052-3261857
sasi_ezra11@walla.com